Likwidacja przejazdu kolejowego przy ul. Handlowej we Włynkówku
Likwidacja przejazdu kolejowego przy ul. Handlowej we WłynkówkuLikwidacja przejazdu kolejowego przy ul. Handlowej we Włynkówku

Likwidacja przejazdu kolejowego przy ul. Handlowej we Włynkówku

od dnia 12 października 2017r.

W związku z likwidacją przez PKP PLK SA przejazdu kolejowego przez tory linii kolejowej nr 405 w ciągu ulicy Handlowej we Włynkówku uprzejmie informuję, że dnia 12.10.2017r. (czwartek) zostanie  wprowadzona zmiana stałej organizacji ruchu na ulicach Portowej w Słupsku i Handlowej we Włynkówku polegająca na zamknięciu dla ruchu odcinka ulicy Handlowej we Włynkówku od skrzyżowania z ulicą Portową w Słupsku do skrzyżowania z ulicą Miedzianą we Włynkówku. Przejazd przez tory kolejowe możliwy będzie przez wiadukt w ciągu ulicy Wernera (nowo wybudowanego odcinka tzw. ringu miejskiego). Z ulicy Portowej w Słupsku będzie obowiązywał zakaz skrętu w ulicę Handlową, natomiast z ulicy Handlowej będzie nakazana jazda w ulicę Miedzianą we Włynkówku.

Zmiana dotyczy też jednego kursu linii nr 17 wyjeżdżającego ze Strzelinka o godzinie 15.09. Autobus relizujący to połączenie nie będzie do tego dnia wjeżdżał w SSSE.

W załączeniu schematy poglądowe wprowadzanych zmian w stałej organizacji ruchu.