Prace drogowe na skrzyżowaniu Wolności - Kołłątaja - 3 Maja

Prace drogowe na skrzyżowaniu Wolności - Kołłątaja - 3 Maja

w dniach 26 - 30 sierpnia

W dniach od 26 sierpnia (poniedziałek) do 30 sierpnia (piątek) prowadzone będą prace drogowe na skrzyżowaniu ulic: Wolności, Kołłątaja i 3 Maja. Ruch pojazdów będzie możliwy wyłącznie w relacji ul. 3 Maja - ul. Kołłątaja, natomiast w pozostałych relacjach skrzyżowanie będzie nieczynne. Główną trasę objazdową wyznaczono ulicami: Sobieskiego, Grunwaldzką, Poniatowskiego i Niemcewicza.

Tymczasowo zmienione zostaną również trasy niektórych linii autobusowych.


Linia  1  do CH JANTAR:

Od przystanku „Wolności” obowiązuje trasa zmieniona ulicami: Wolności, Wileńską, Plac Broniewskiego, Żeromskiego, Kołłątaja i dalej bez zmian.

UWAGA! Na czas objazdu autobusy linii  1  jadące w kierunku CH JANTAR nie będą obsługiwać przystanku „Kołłątaja-Kaufland”.

Linie  2 ,  8  21  do CH JANTAR:

Od przystanku „Dworzec Kolejowy i Autobusowy 02” obowiązuje trasa zmieniona ulicami: Kołłątaja, Żeromskiego, Plac Broniewskiego, Wileńską, Niemcewicza, Poniatowskiego, Grunwaldzką, Sobieskiego, 3 Maja i dalej po stałych trasach. Na trasie objazdu obowiązywać będzie wyłącznie przystanek „Sobieskiego - 3 Maja” .


Linie  25  do CH JANTAR, linia  15  do pętli 11 LISTOPADA oraz linia  19  do PARKU WODNEGO:

Od przystanku „Wolności” autobusy będą kursować ulicami: Wolności, Niemcewicza, Poniatowskiego, Grunwaldzką, Sobieskiego, 3 Maja i dalej stałymi trasami. Na trasie objazdu obowiązywać będzie wyłącznie przystanek „Sobieskiego - 3 Maja”.


Linia  15  do SZPITALA oraz linia  19  do pętli 11 LISTOPADA:

Od przystanku „3 Maja - Fabryczna” autobusy będą kursować ulicami: 3 Maja, Fabryczną, Grunwaldzką, Poniatowskiego, Kopernika, Sienkiewicza i dalej bez zmian. Na trasie objazdu autobusy zatrzymają się wyłącznie na przystanku „Kopernika” (zamiast na przystanku „Wolności”).

UWAGA! Na czas trwania prac drogowych zmieniony zostanie charakter przystanku „Sobieskiego - 3 Maja” (w kierunku Os. Batorego) z warunkowego na stały.