Tymczasowe zamknięcie ul. Kołłątaja

Tymczasowe zamknięcie ul. Kołłątaja

w dniach 26 - 29 lipca 2019 r.

W związku z robotami drogowymi na ul. Kołłątaja (na odcinku pomiędzy ul. Tuwima a Wojska Polskiego) od piątku 26 lipca (od ok. godz. 18:00) do poniedziałku 29 lipca (do ok. godz. 06:00) wprowadzone zostaną trasy objazdowe autobusów w obrębie Dworca Kolejowego i Autobusowego. Zawieszony zostanie przystanek "Dworzec Kolejowy i Autobusowy 03" (po stronie PKP).


Linia  w kierunku CH JANTAR:

Autobusy będą kursować ulicami: Kołłątaja, Wojska Polskiego, Anny Łajming, Tuwima i Szczecińską. Na trasie objazdu zatrzymają się wyłącznie na przystanku Dworzec Kolejowy i Autobusowy 01 (przy ul. Wojska Polskiego).

UWAGA! Przystanek Dworzec Kolejowy i Autobusowy 01 przy ul. Wojska Polskiego będzie obowiązywać dla linii  1  zarówno w kierunku Gdyńskiej jak i w kierunku CH Jantar. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na kierunek jazdy autobusów!

Linie  21  w kierunku CH JANTAR:

Obowiązuje trasa objazdowa ulicami: Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Kołłątaja. Na trasie objazdowej obowiązuje przystanek "Wojska Polskiego".


Linie  3 4 6 18  19  w kierunku centrum:

Autobusy będą kursować ulicami: Szczecińską, Sobieskiego, 3 Maja, Kołłątaja, Wojska Polskiego i dalej po stałych trasach. Na trasie objazdu nie będą obowiązywać żadne przystanki!


Linie  3 4 19  w kierunku pętli 11 LISTOPADA:

Obowiązuje trasa objazowa ulicami: Wojska Polskiego, Kołłątaja, 3 Maja, Sobieskiego i Szczecińską. Na trasie objazdu obowiązuje wyłącznie przystanek Dworzec Kolejowy i Autobusowy 02 (po stronie PKS).

 

Za utrudnienia przepraszamy