Źródło grafiki: PIXABAY

Autobusy na Wielkanoc

Funkcjonowanie komunikacji w okresie Świąt Wielkanocnych

W okresie świąt Wielkanocnych komunikacja miejska będzie funkcjonować wg. zmienionego harmonogramu:

 

Wielki Czwartek i Wielki Piątek (18 i 19 kwietnia) oraz wtorek (23 kwietnia):

W związku z feriami świątecznymi w szkołach, na wszystkich liniach będą obowiązywać rozkłady jazdy ważne w dni powszednie, wolne od nauki szkolnej. Dotyczy to zwłaszcza linii  2 8  10 , na których nie zostaną zrealizowane kursy oznaczone literą „s” (wykonywane w dni nauki szkolnej). Nie będą kursować autobusy linii  13 .


Wielka Sobota (20 kwietnia):

Komunikacja miejska funkcjonuje zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty do ok. godz. 21:00


Wielkanoc (21 kwietnia):

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej ograniczone. Od ok. godz. 08:00 rozpoczynają kursowanie wyłącznie linie  1  15  według rozkładów jazdy obowiązujących w niedziele i święta. Pozostałe linie nie funkcjonują.


Poniedziałek Wielkanocny (22 kwietnia):

Na wszystkich liniach obowiązują rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta. Autobusy linii  1  15  rozpoczynają kursowanie od ok. godz. 08:00, pozostałe linie od ok. godz. 09:00.

 

Jednocześnie informujemy, że autobusy linii  21  nie będą kursować w nocy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek.

 

Indywidualne rozkłady jazdy dla poszczególnych linii obowiązujące w okresie Świąt Wielkanocnych dostępne są w zakładce "rozkłady jazdy" oraz w wyszukiwarce połączeń i Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (elektroniczne tablice przystankowe oraz aplikacja myBUS).

 

Spokojnych i radosnych świąt życzy
cały zespół ZIM Słupsk