Scania

Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 sieprnia

testowa lokalizacja przystanków

Od 1 sierpnia testowo zostaną uruchomione 4 nowe przystanki komunikacji miejskiej. Na ulicy 3 Maja dla linii nr 2, 8 i 9 przystanek 3 Maja - Wazów (na wysokości pizzerii i myjni) oraz na ulicy Zamkowej dla linii nr 15 i 16 przystanek Zamek.

Również od 1 sieprnia zmianiamy trasę przejazdu linii nr 11. W związku z dużym deficytem jaki generuje ta linia oraz zmianą w siatce szkół, która zaistnieje od 1 września linia nr 11 z ulicy Wojska Polskiego zostanie skierowana na ulicę Kołłątaja - Szczecińską - 11 Listopada - Andresa - Dmowskiego - CH Jantar (z pominięciem 3 Maja, Sobieskiego, Grottgera i Koszalińskiej). Przypominamy, że na tej linii obowiązują bilety czasowe (60 minutowe) stąd w każdej chwili, na dowolnym przystanku i bez pononoszenia dodatkowych kosztów, można skorzystać z oferty innych linii.

Na wniosek zakładu Gino-Rossi również od 1 sierpnia uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii nr 2 z zajazdem na ulicę Owocową. Na linii nr 6 dodajemy do obsługi przystanek 3 Maja - granica miasta (w soboty i niedziele).

Zespół ZIM Słupsk