Trasy linii

Trasy linii

Trasy linii miejskich, podmiejskich i sezonowych organizowanych przez ZIM Słupsk

Przygotowaliśmy dla Was szeroki wachlarz tras linii komunikacji miejskiej. Wielokrotnie przeprowadziliśmy badania marketingowe napełnień i przychodowości, a także preferencji i zachowań komunikacyjnych. W ich wyniku powstał aktualny układ sieci, który staramy się cały czas dopasowywać pod potrzeby naszych pasażerów.

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi dot. rozkładu jazdy i tras przejazdu zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią pod adres e-mail rozkład@zimslupsk.com.

  1    CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Nad Śluzami - Arciszewskiego - Racławicka - GDYŃSKA - Racławicka - Arciszewskiego - Mierosławskiego - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Kopernika - Wolności - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  2   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Koszalińska - Grottgera - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kilińskiego - Kaszubska - /wybrane kursy : Owocowa -Gino Rossi i/lub Siemianice - SIEMIANICE - SZKOŁA - Siemianice - Kaszubska - Drzymały/ - SPORTOWA - Kaszubska - Kilińskiego - Al. Sienkiewicza - Tuwima - Kołłątaja - 3 Maja - Leszczyńskiego - Konarskiego - Rejtana - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Szczecińska - Grottgera - Koszalińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  3   11 LISTOPADA - 11 Listopada -Szczecińska -Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska -  Wiejska - Nad Śluzami - Arciszewskiego - KRĘPA SŁUPSKA - Płaszewko - Kusowo - Głobino - Słupsk Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja -Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

  4   11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Gdańska - REDZIKOWO  PARK WODNY - /wybrane kursy: Redzikowo - Strefa Ekonomiczna - WIESZYNO/ - REDZIKOWO - Słupsk: Gdańska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

  5   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Anny Łajming - Jana Pawła II - Prosta - Lutosławskiego - Poznańska - Pomorska - Przemysłowa - Witkacego- Poznańska - Kobylnica Główna - KOBYLNICA - Widzińska - Główna - WIDZINO lub Leśna - KOBYLNICA MŁYŃSKA - KOBYLNICA lub KOBYLNICA - KALINOWA - Główna - Widzińska - Główna - Słupsk: Poznańska - Witkacego- Przemysłowa - Pomorska - Poznańska - Lutosławskiego - Prosta - Jagiełły - Anny Łajming - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego  - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  6   11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Zachodnia - Nowy Cmentarz - Zachodnia - 3 Maja - Bierkowo - BRUSKOWO WLK. - Bierkowo - 3 maja - Nowy Cmentarz - Zachodnia - 3 Maja - Wolności - Kopernika - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

  7   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Koszalińska - Witkacego - Poznańska - Lutosławskiego - Jaracza - Al. Sienkiewicza - Grodzka -Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - HUBALCZYKÓW - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska -Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Jaracza - Lutosławskiego - Poznańska (Zielona - Słoneczna) - Witkacego - Koszalińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  8   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Rzymowskiego - Piłsudskiego - Pileckiego - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Nad Śluzami - Arciszewskiego - Racławicka - Gdyńska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - HUBALCZYKÓW -  Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Gdyńska - Racławicka - Arciszewskiego - Mierosławskiego - Bohaterów Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Tuwima - Kołłątaja - 3 Maja - Leszczyńskiego - Konarskiego - Rejtana -Pileckiego -  Piłsudskiego - Rzymowskiego -  11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  9   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Zygmunta Augusta - Chrobrego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - Grunwaldzka - Poniatowskiego - Kopernika - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Obrońców Wybrzeża - Lotha - Kozietulskiego - Boh. Westerplatte - - Hubalczyków - HUBALCZYKÓW -  Hubalczyków -Boh. Westerplatte - Kozietulskiego - Lotha - Obrońców Wybrzeża - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Kopernika - Poniatowskiego - Grunwaldzka - Leszczyńskiego - Konarskiego - Rejtana - 3 Maja - Wazów - Banacha - Chrobrego - Zygmunta Augusta - Sobieskiego - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

 10  KOBYLNICA-BAZA MZK  - Kobylnica: prof. Poznańskiego - Stefczyka - Kosynierów - Witosa - KOBYLNICA /wybrane kursy: Główna - Poznańska - Witkacego - Koszalińska - 11 Listopada - Rzymowskiego/ Witosa - Szczecińska - Słupska - BOLESŁAWICE -Słupska - Witosa - Kosynierów - prof. Poznańskiego- BAZA MZK

 14  11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego -  Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

 15  11 LISTOPADA - 11 listopada - Norwida - Małcużyńskiego - Piłsudskiego - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Wolności - Kopernika - Al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Jana Pawła II - Zamkowa - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Zamkowa - Jagiełły - Anny Łajming - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Piłsudskiego - Małcużyńskiego - Norwida - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

 16  11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Tuwima - Deotymy - Jana Pawła II - Zamkowa - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Zamkowa - Jagiełły - Tuwima - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

 17  11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Bałtycka /wybrane kursy: Słupski Inkubator Technologiczny/- Portowa - Włynkówko - Strzelino - STRZELINKO - Strzelino - Włynkówko - Portowa - Bałtycka - Kopernika  - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego -Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

 18  11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego -Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Obrońców Wybrzeża - Lotha - Lelewela - Klonowa - Gdańska - KLONOWA - Gdańska - Lotha - Obrońców Wybrzeża - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Tuwima - Plac Dąbrowskiego - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

 19  11 LISTOPADA - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Leszczyńskiego - Konarskiego - OS. BATOREGO - /wybrane kursy:  Rejtana - 3 Maja - Zachodnia -  NOWY CMENTARZ  - Zachodnia - 3 Maja - Rejtana/lub Rejtana - Braci Staniuków - STREFA EKONOMICZNA - Braci Staniuków - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - 3 Maja - Wolności - Kopernika - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - 11 LISTOPADA

 21  CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Nad Śluzami - Arciszewskiego - Racławicka - GDYŃSKA - /wybrane kursy: Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Gdyńska/ - Racławicka - Arciszewskiego - Mierosławskiego - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka -
al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Tuwima - Kołłątaja - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

 25  CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Anny Łajming - Jana Pawła II - Prosta - Lutosławskiego - Poznańska - Zielona -  Słoneczna - Witkacego - PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa - Pomorska - Poznańska - Lutosławskiego - Prosta -  Jagiełły - Anny Łajming - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego- Kołobrzeska - CH JANTAR