Nowy rozkład ZTM On-line
Nowy rozkład ZTM On-lineNowy rozkład ZTM On-line

Rozkład ZTM On-line

teraz szybciej, łatwiej i czytelniej wyszukasz połączenie

 

Prezentujemy nowy, odświeżony rozkład jazdy ZTM On-line. W porównaniu z dotychczasowym zaszło w nim kilka istotnych zmian:

  • Poprawiona została czytelność kierunków na liniach - uprości to wyszukiwanie zwłaszcza na najbardziej rozbudowanych pod względem wariantów liniach. W chwili obecnej na każdej linii wyświetlane są tylko dwie podstawowe trasy (tam i z powrotem), natomiast przystanki innych wariantów w danym kierunku umieszczone zostały na końcu listy.
  • Po wyświetleniu tabliczki przystankowej po lewej stronie znajduje się trasa jej przejazdu. Teraz można w szybki sposób sprawdzić godzinę odjazdu danej linii z innego przystanku
  • I największa nowość: od dziś można też sprawdzić dokładnie, o której autobus znajdzie się na każdym przystanku po trasie przejazdu. Umożliwia to funkcja szczegółowego podglądu kursu. Wystaczy kliknąć na wybraną przez siebie godzinę odjazdu, po czym system wyświetli szczegóły połączenia.

Dziękujemy za wszystkie sugestie i uwagi, które umożliwiły nam optymalne dopasowanie i wprowadzenie dodatkowych funkcji w naszym serwisie.

Zespół ZTM Słupsk