autor: Hubert Bierndgarski, źródło: www.ustka.pl

Słupsk - Ustka

Rozkład jazdy autobusów nad morze

Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku NIE JEST organizatorem komunikacji na trasie Słupsk - Ustka, jednak aby ułatwić rozeznanie pośród gamy przewoźników, poniżej prezentujemy cztery firmy jakie dowiozą Was nad morze i z powrotem.

Linie te funkcjonują na zasadach komercyjnych, obowiązują na nich wyłącznie ulgi ustawowe i komercyjne nadawane przez każdego przewoźnika oddzielnie. Rozkład jazdy jest jednak dla wygody pasażerów skoordynowany, a obsługa odbywa się w pojeździe.
 

 DANA EXPRESS > Rozkład Jazdy <

tel. 59 847 52 55
e-mail: info@dana-express.pl

 
Informacja przewoźnika: Kursujemy na skróconej trasie Słupsk-Ustka: Słupsk (W. Polskiego) - Ustka (pl. Dąbrowskiego). Nie zatrzymujemy się na żadnym przystanku poza granicami miast Słupsk i Ustka. Uznajemy wszystkie ulgi ustawowe, nie stosujemy biletów miesięcznych NORMALNYCH, w zamian w podobnej cenie karnety dziesięcioprzejazdowe. Są do wykorzystania w dowolnej chwili, zakupione "na zapas" nie tracą wartości w przypadku zmiany cen. Opłaty pobiera konduktor w autobusie.
   
 NORD EXPRESS sp. z o. o. > Rozkład Jazdy <
tel. 59 843 23 41
e-mail: biuro@nordexpress.pl
Informacja przewoźnika: Stosujemy najnowocześniejsze autobusy na tej trasie - niskopodłogowe, klimatyzowane. Jako jedna z dwóch firm dojeżdżamy także do zachodniej, mniej obleganej części Ustki. Nasze autobusy odjeżdżają co godzinę z Dmowskiego. Powrót z Lędowa zawsze 8 minut po pełnej godzinie, a z Ustki (pl. Dąbrowskiego) zawsze 20 minut po pełnej. Linia 100 kursuje w Słupsku przez całe miasto. Opłaty pobiera konduktor.
   
 Firma RAMZES Usługi Przewozowe > Rozkład Jazdy <
tel./fax 59 814 50 11
e-mail: upramzes86@onet.eu
Linia nr 20. Kursuje z pętli Słupsk Dmowskiego do Ustki i Lędowa. Opłaty pobiera konduktor w autobusie.
   
 PPKS SŁUPSK S. A. > Rozkład Jazdy <
tel. 59 842 42 56
e-mail: przewozy@pks.slupsk.pl
 Niebieska Linia. Opłaty pobiera konduktor w autobusie.