fot. Deadrobot

Nowy rozkład jazdy

od 1 maja nowe linie i zmiany tras

Najważniejsze zmiany w trasach przejazdu:

  • Nowe linie: 7 i 14 
  • Zmiana trasy linii 8 - na odcinku 11 Listopada - Os. Batorego trasa przebiega ringiem (ulice 11 Listopada - Rzymowskiego - Piłsudskiego - Pileckiego - Rejtana, z pominięciem ul. Koszalińskiej - Sobieskiego - Banacha - Wazów)
  • Linie 5 i 25 ulicami Wojska Polskiego - Jana Pawła II/Jagiełły - Prosta - Lutosławskiego (z pominięciem Jaracza)
  • Linia 19 - ulicą Wojska Polskiego (zamiast Deotymy i Tuwima) oraz z linii 6 przejmuje obsługę Nowego Cmentarza oraz z linii 17 - Strefy Ekonomicznej
  • Linia 17 - większa liczba kursów na trasie do Strzelinka (wraz ze wydłużeniem trasy do centralnej części miejscowości)
  • Ponadto WSZYSTKIE LINIE mają zmieniony rozkład jazdy -> prosimy o sprawdzenie - rozkład dostępny na naszej stronie

Nowe przystanki:

  • Moniuszki (ulica Prosta/Lutosławskiego przy skrzyżowaniu z ul. Moniuszki)
  • Kołobrzeska /na żądanie/
  • Braci Staniuków (przy firmie Paula Trans)
  • Pileckiego (ring, przy ul. Banacha)
  • Piłsudskiego - kościół  (ring, przy ul. Piłsudskiego)

Poniżej prezentujemy pełny wykaz tras przejazdu wraz z wyróżnieniem na żółto zmien przebiegu:

 CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Nad Śluzami - Arciszewskiego - Racławicka - GDYŃSKA - Racławicka - Arciszewskiego - Mierosławskiego - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Kopernika - Wolności - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  2   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Koszalińska - Grottgera - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kilińskiego - Kaszubska - /wybrane kursy : Owocowa -Gino Rossi i/lub Siemianice - SIEMIANICE - SZKOŁA - Siemianice - Kaszubska - Drzymały/ - SPORTOWA - Kaszubska - Kilińskiego - Al. Sienkiewicza - Tuwima - Kołłątaja - 3 Maja - Leszczyńskiego - Konarskiego - Rejtana - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Szczecińska - Grottgera - Koszalińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  3   RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada -Szczecińska -Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska -  Wiejska - Nad Śluzami - Arciszewskiego - KRĘPA SŁUPSKA - Płaszewko - Kusowo - Głobino - Słupsk Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja -Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

  4   RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Gdańska - REDZIKOWO  PARK WODNY - /wybrane kursy: Redzikowo - Strefa Ekonomiczna - WIESZYNO/ - REDZIKOWO - Słupsk: Gdańska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

  5   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Anny Łajming - Jana Pawła II - Prosta - Lutosławskiego - Poznańska - Pomorska - Przemysłowa - Witkacego- Poznańska - Kobylnica Główna - KOBYLNICA - Widzińska - Główna - WIDZINO lub Leśna - KOBYLNICA MŁYŃSKA - KOBYLNICA lub KOBYLNICA - KALINOWA - Główna - Widzińska - Główna - Słupsk: Poznańska - Witkacego- Przemysłowa - Pomorska - Poznańska - Lutosławskiego - Prosta - Jagiełły - Anny Łajming - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego  - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  6   RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Zachodnia - Nowy Cmentarz - Zachodnia - 3 Maja - Bierkowo - BRUSKOWO WLK. - Bierkowo - 3 maja - Nowy Cmentarz - Zachodnia - 3 Maja - Wolności - Kopernika - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

  7  CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Koszalińska - Witkacego - Poznańska - Lutosławskiego - Jaracza - Al. Sienkiewicza - Grodzka -Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - HUBALCZYKÓW - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska -Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Jaracza - Lutosławskiego - Poznańska (Zielona - Słoneczna) - Witkacego - Koszalińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  8   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Rzymowskiego - Piłsudskiego - Pileckiego - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Nad Śluzami - Arciszewskiego - Racławicka - Gdyńska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - HUBALCZYKÓW -  Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Gdyńska - Racławicka - Arciszewskiego - Mierosławskiego - Bohaterów Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Tuwima - Kołłątaja - 3 Maja - Leszczyńskiego - Konarskiego - Rejtana -Pileckiego -  Piłsudskiego - Rzymowskiego -  11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

  9   CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Zygmunta Augusta - Chrobrego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Rejtana - Konarskiego - Leszczyńskiego - Grunwaldzka - Poniatowskiego - Kopernika - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Obrońców Wybrzeża - Lotha - Kozietulskiego - Boh. Westerplatte - - Hubalczyków - HUBALCZYKÓW -  Hubalczyków -Boh. Westerplatte - Kozietulskiego - Lotha - Obrońców Wybrzeża - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Kopernika - Poniatowskiego - Grunwaldzka - Leszczyńskiego - Konarskiego - Rejtana - 3 Maja - Wazów - Banacha - Chrobrego - Zygmunta Augusta - Sobieskiego - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

 10  KOBYLNICA-BAZA MZK  - Kobylnica: prof. Poznańskiego - Stefczyka - Kosynierów - Witosa - KOBYLNICA /wybrane kursy: Główna - Poznańska - Witkacego - Koszalińska - 11 Listopada - Rzymowskiego/ Witosa - Szczecińska - Słupska - BOLESŁAWICE -Słupska - Witosa - Kosynierów - prof. Poznańskiego- BAZA MZK

14  RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego -  Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

 15  RZYMOWSKIEGO - 11 listopada - Norwida - Małcużyńskiego - Piłsudskiego - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Wolności - Kopernika - Al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Jana Pawła II - Zamkowa - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Zamkowa - Jagiełły - Anny Łajming - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Piłsudskiego - Małcużyńskiego - Norwida - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

 16  RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Tuwima - Deotymy - Jana Pawła II - Zamkowa - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Zamkowa - Jagiełły - Tuwima - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

 17  RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Bałtycka /wybrane kursy: Słupski Inkubator Technologiczny/- Portowa - Włynkówko - Włynkowo - Strzelinko - STRZELINKO - FABRYKA OBUWIA - Strzelino - Włynkówko - Portowa - Bałtycka - Kopernika  - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego -Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

 18  RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego -Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Obrońców Wybrzeża - Lotha - Lelewela - Klonowa - Gdańska - KLONOWA - Gdańska - Lotha - Obrońców Wybrzeża - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka - Al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Tuwima - Plac Dąbrowskiego - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

 19  RZYMOWSKIEGO - 11 Listopada - Szczecińska - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Leszczyńskiego - Konarskiego - OS. BATOREGO - /wybrane kursy:  Rejtana - 3 Maja - Zachodnia -  NOWY CMENTARZ  - Zachodnia - 3 Maja - Rejtana/lub Rejtana - Braci Staniuków - STREFA EKONOMICZNA - Braci Staniuków - Rejtana/ Leszczyńskiego - 3 Maja - Wolności - Kopernika - Al. Sienkiewicza - Wojska Polskiego - Kołłątaja - Szczecińska - 11 Listopada - RZYMOWSKIEGO

 21  CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Al. Sienkiewicza - Grodzka - Kowalska - Armii Krajowej - Pobożnego - Garncarska - Wiejska - Boh. Westerplatte - Nad Śluzami - Arciszewskiego - Racławicka - GDYŃSKA - /wybrane kursy: Boh. Westerplatte - Hubalczyków - SZPITAL - Hubalczyków - Boh. Westerplatte - Gdyńska/ - Racławicka - Arciszewskiego - Mierosławskiego - Boh. Westerplatte - Wiejska - Garncarska - Pobożnego - Armii Krajowej - Kowalska - Grodzka -
al. Sienkiewicza - Anny Łajming - Tuwima - Kołłątaja - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego - Kołobrzeska - CH JANTAR

 25  CH JANTAR - Kołobrzeska - Dmowskiego - Andersa - 11 Listopada - Szczecińska - Sobieskiego - Banacha - Wazów - 3 Maja - Kołłątaja - Wojska Polskiego - Anny Łajming - Jana Pawła II - Prosta - Lutosławskiego - Poznańska - Zielona -  Słoneczna - Witkacego - PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa - Pomorska - Poznańska - Lutosławskiego - Prosta -  Jagiełły - Anny Łajming - Al. Sienkiewicza - Kopernika - Wolności - 3 Maja - Wazów - Banacha - Sobieskiego - Szczecińska - 11 Listopada - Andersa - Dmowskiego- Kołobrzeska - CH JANTAR